Ковані вироби

Ковані вироби в Києві

Ковані вироби Ковані вироби користуються в світі величезним попитом завдяки оригінальному оформленню, високої міцності і практичності. Тому кування користується по-старому високим попитом серед поціновувачів мистецтва. Ковані вироби дозволяють кожному бажаючому людині оформити простір за сучасними або класичними канонами дизайну. Століттями майстра оттесивалі вміння і покращували технологію кування, сьогодні ви можете замовити в авторській майстерні «Артіль»:

  • ковані ворота;
  • ковані ліхтарі;
  • ковані альтанки;
  • ковані огорожі;
  • ковані дровници;
  • ковані люстри;
  • ковані решітки;
  • ковані камінні приналежності та набори, і багато іншого.

Кування з давніх пір є не розкішшю, а грамотним вкладенням грошей в предмети і вироби, які прислужаться довгі роки. Багато предметів старовини з елементами ковки налічують століття, що доводить високу і бездоганну якість. Візуальне оформлення, ковані елементи і багато іншого підвладне зміни в процесі розробки ескізу. Майстер в кожен новий проект студії «Артіль» вкладає душу.

Віконні решітки

Естетика у всіх випадках грає основну роль в оформлення фасаду будинку і зовнішнього віконного простору. Коли мова заходить про безпеку квартири або будинку, люди віддають перевагу куванні. Справа в тому, що можна зробити різної конфігурації з красивими декоративними елементами решітки високої міцності. Кування додає навколишнього ландшафтному і архітектурному дизайну особливості і шарму. Приголомшливо виглядають фасади з кованими балконами і гратами в одному стилі. Кування використовуються не тільки в якості прекрасної захисту для вікон, але і для оформлення сходових огороджень, воріт, парканів і хвірток. Сфера використання кування досить велика і з кожним днем ​​технології пропонують дизайнерам нові рішення. Виробництво решіток та інших виробів здійснюється із сталевого & nbsp; кованого прута різних перетинів. Це витягнутий сталевий стрижень, форма і розмір якого залежать від стилю інтер'єру & nbsp; і бажання замовника. Сьогодні майстри пропонують з охоронними системами реально незамінні рішення. В результаті вікна красиво оформлені і неприступної. При зварюванні звичайних решіток кожен прутик приварюється окремо, що вже не може гарантувати високу міцність і надійність. При цьому зварні решітки коштують не набагато дешевше кованих виробів. Кування набагато міцніше за рахунок того, що кілька ліній сплітаються воєдино і створюють потужний каркас. Під час розігріву сталевих прутків метал не змінює характеристик і залишається дуже міцним. Тому гарантовано кування - набагато міцніше і надійніше, ніж інші типи віконної захисту. Щоб трохи урізноманітнити виріб використовуються додаткові технології обробки. Скажімо добавка додаткових кованих візерунків - листочків або квіточок. Методи з'єднання прутів можуть істотно відрізнятися. В залежності від побажань замовника: це може бути переплетенням прутів, можуть бути присутніми в тематиці складні геометричні форми або візерунки. Прути можуть бути розташовані діагонально або повторювати кільцеву форму. При величезній різноманітності кованих решіток їх можна використовувати для захисту і прикраси нестандартних вікон. Що особливо актуально сьогодні в приватному будівництві, коли використовуються манссардние вікна і оригінальні балкони, де необхідно зробити решітки та перила. Майстри пропонують величезну кількість різних рішень, на кшталт пік, кутів, пелюсток і різних цікавих рішень.

Ковані вольєри

Якщо ви плануєте переїжджати незабаром в власний заміський будинок і думаєте завести собаку або вже давно завели, то обов'язково повинні створити всі умови не тільки для рідних і близьких людей, а й для чотирилапих товаришів. Кований вольєр для собаки - це ідеальне рішення для вихованця. Адже тварина після будинку не зможе жити в тісній і незатишною дерев'яній будці. Вольєр, який має прозорі стіни інші справу. До речі, багато власників вольєрів ставлять, всередині, невелику будку, щоб в разі похолодання пес міг сховатися під дахом. Можна обійтися і без додаткових вишукувань, адже і без того, конструкція передбачає просту дах і підлогу. Ковані вольєри можуть бути самих різних розмірів. Стандартна конструкція починається з таких параметрів 2х3 метра. Якщо собака погано переносить низьку температуру, тоді приміщення можна утеплити, що вирішить проблему морозів. Собаці набагато комфортніше жити у власному «домі», де сухо, тепло і не дістає вітер і холод. При цьому кований вольєр бездоганно вписується в оформлення ландшафтного дізайна.Вольер повинен & nbsp; бути у кожної людини, люблячого тварин. Сировина для виробництва кованих конструкцій проходить суворий відбір і контроль якості. Матеріали використовуються високої якості від перевірених постачальників. Вольєри можуть бути різних конфігурацій. Скажімо, стандартна конструкція з дерев'яним дахом і підлогою 2х3 метра - це літній варіант, а ось більш серйозні рішення виконуються під замовлення. Для невеликих і середніх порід собак виробляються вольєри менших розмірів, щоб вихованцеві було комфортно. Існують варіанти з вигулом і вікном подачі їжі. Коли ви їдете, щоб персонал міг погодувати і вигуляти собаку.