Художня ковка

Художня ковка Київ

Попри всю різноманітність сучасних матеріалів і рішень кування залишається незамінною. Це, традиційно, ковані ворота, балкони, сходи і сходові огородження, навіси і вхідні групи, огорожі терас, паркові та настінні ліхтарі і багато іншого. Як і інші архітектурні елементи, ковані вироби - це продовження архітектурних рішень. Вони грають важливу роль в загальному візуальному сприйнятті архітектурного комплексу. Особливістю всіх кованих виробів є те, що їх стилістика і конструкція визначається не тільки естетичними міркуваннями, а, головним чином, функціональністю і практичністю. Іншими словами, художнє кування не визначає стиль будівлі. Її завдання - підкреслити індивідуальність і посилити емоційний вплив. Кування - це унікальний, виразний, але, все-таки, інструмент для створення архітектурної форми. Тільки перебуваючи в руслі архітектурних рішень вироби художнього кування, і самі по собі, стають гідними того, щоб називатися творами мистецтва.

До недавнього часу проектуванням художньої ковки займалися архітектори. Видатні твори художньої ковки задумані і спроектовані видатними архітекторами для видатних творів архітектури. Сьогодні, в епоху цифрових технологій, стало можливим копіювання, масштабування, редагування малюнків. Стала доступним величезна кількість інформації. Але, на щастя, комп'ютери не можуть замінити ні архітектора, ні художника. І, якщо говорити про художню ковку, то, як і раніше все починається з олівця. Як і раніше дуже важливо, щоб працюючи над замовленням, від ескізу до готового виробу, від загальної форми до найдрібнішого елемента художник, архітектор і виконавець мали повне взаєморозуміння. У такій необхідній, але рідкісної, зв'язці народжуються вироби художнього кування, які прикрашають будинок інтер'єр і від них не хочеться відводити погляд.

Ковані вироби як твори мистецтва.

Найпопулярніший і широко використовуваний спосіб обробки металу - це художнє кування. Відмітна особливість художньої ковки полягає в тому, що її мета - створення не тільки практичних, але і красивих виробів. Вони набувають художню цінність, по праву зараховуються до творів мистецтва. Авторська майстерня «Артіль» в Києві - це те місце, де ваші нестандартні та оригінальні ідеї можуть стати реальністю. Ми працюємо індивідуально з кожним замовником, створюючи дійсно унікальні і неповторні вироби з кованого металу. Вони стануть прикрасою вашого заміського маєтку, його візитною карткою і гордістю.

Підкреслити індивідуальність і неповторність архітектурних форм можна за допомогою кованих елементів. Навіть при достатку вибору будівельних матеріалів і технологій їх обробки кування залишається незамінною. Її можна зустріти як в невеликих міських квартирах, так і в просторих заміських будинках, котеджах, в сучасних готелях і торгових центрах. Вона представлена ​​великим вибором кованих виробів, які використовуються для оформлення інтер'єрів та екстер'єрів в різних стилях: ворота, навіси, перила, альтанки, балкони, паркани, меблі, альтанки і багато іншого.

Ковані ворота в Києві

Ворота, хвіртки - це особа будь-якої будівлі. Вони здатні виділити його на тлі інших будівель, підкреслити хороший смак власників нерухомості, продемонструвати високий соціальний статус. Ковані ворота стануть візитною карткою ділянки. Ковані ворота можуть бути як традиційними орними, так і відкотами. Стилістика оформлення підбирається з урахуванням архітектурного стилю будинку, котеджу або комплексу будівель.

Крім естетичної привабливості, ковані ворота і хвіртки мають безліч інших переваг:

  • високі показники міцності і довговічності. Готові вироби можуть успішно встановлюватися і експлуатуватися навіть в суворих кліматичних умовах. Вони відмінно переносять вплив опадів, температурних перепадів, зберігаючи протягом довгого часу свій привабливий вигляд і початкові характеристики;
  • універсальність у використанні. Ковані ворота і хвіртки можна поєднувати як з аналогічними огорожами, так і з парканами, виконаними з натуральної деревини, цегли, натурального або штучного каменю, профнастилу;
  • можливість установки замкових механізмів електричного або механічного типу, систем автоматики для воріт. Унікальний дизайн виробу від цього не постраждає.

Ковані сходи

Сходи є одним з найбільш важливих елементів інтер'єру, яка виконує практичне призначення - забезпечує безперешкодний доступ на верхні поверхи. При її виготовленні використовуються різні стилістичні та конструктивні рішення:

  • сходи на тятиві або балці;
  • конструкції на бильцях;
  • консольні ковані сходи та інші нестандартні рішення.

Дизайн кованих сходів розробляється в кожному випадку індивідуально. Враховуються стилістичні особливості оформлення інтер'єру, загальна площа приміщення, де буде встановлена конструкція, особливості планування та смакові переваги замовника. Важлива особливість кожної сходи - спосіб кріплення. Він також підбирається і розробляється індивідуально.

Ковані перила

Перила - це невід'ємний елемент будь-яких сходів. Ковані перила виконують відразу кілька функцій: декоративну і захисну - забезпечують безпеку при підйомі і спуску.

Красиві перила перетворюють будь-яку сходи, роблять її родзинкою інтер'єру. Для виготовлення кованих перил використовуються різні матеріали, але кований метал додасть інтер'єру неповторний і оригінальний вигляд. Ковані перила можуть кріпитися як верхнім або бічним способом, так і кріпитися безпосередньо до каркасу сходів. Ми займаємося виробництвом перил на всі типи сходів: маршові, гвинтові, бетонні, з натурального дерева. В кожному випадку індивідуально підбирається стиль оформлення, який відповідає дизайну інтер'єру та стилістичними особливостями оформлення сходів.

Ковані огорожі

За легкістю і легкістю кованих огорож ховається висока міцність і надійність. Ковані огорожі сьогодні зустрічаються повсюдно. Вони прикрашають інтер'єр і екстер'єр в державних установах і приватних будинках. Популярність обумовлена їх ефектним виглядом, який перетворює будь-який присадибна ділянка, робить будова особливим, інтер'єр і екстер'єр затишним і вишуканим.

Ковані металеві огорожі можна оформити в будь-якому стилі. Особливою популярністю користуються класика, модерн, бароко, арт-деко. Сучасні технології дозволяють випускати огорожі, в яких гармонійно виглядають з будь-якими матеріалами: натуральна деревина, штучний і натуральний камінь, скло. Універсальність у використанні розширює дизайнерські можливості. Якщо в інтер'єр потрібно привнести легкість і невагомість, вишуканість і витонченість, то ідеально підійде кування для заміського будинку з квітковими малюнками і елементами. При проектуванні кованої огорожі варто орієнтуватися на загальну стилістику фасаду або інтер'єру в будинку.

У нашому каталозі представлено безліч готових варіантів, які підкреслюють наш багаторічний досвід у виготовленні і проектуванні кованих огорож. Ви можете надати власний ескіз або розробити його спільно з нашими дизайнерами. Ми врахуємо всі побажання і грамотно спроектуємо огорожі, які порадують не тільки ефектним зовнішнім виглядом, але і надійністю, практичністю у використанні і довговічністю.

Ковані балкони

Безпрограшним варіантом декору для будь-якої будівлі стануть ковані балкони. Результат плідної роботи дизайнера і трудомісткою ручної роботи дає можливість створювати унікальні і неповторні балконні огорожі. Вони стають справжнім витвором мистецтва, підкреслюють загальну архітектуру будинку. Крім декору, ковані балконні огорожі забезпечують безпечний вихід на балкон або терасу.

Вибираючи ковані балконні огорожі, обов'язково потрібно враховувати стилістику оформлення фасаду. На нашому сайті представлено безліч готових рішень. Ви можете надати власний ескіз або розробити дизайн спільно з дизайнерами. Балкон, виконаний за індивідуальним ескізом, буде абсолютно неповторним. Він може мати будь-які розміри і форму, дизайн і колірне рішення.

Ковані балкони, виконані нашими майстрами, це справжні витвори мистецтва. Вони уособлюють розкіш і витонченість, але при цьому поєднують в собі високі експлуатаційні характеристики.

Стійкість до корозії добре забарвлених і оброблених конструкцій збільшує термін служби кованих виробів, їх зовнішній вигляд залишається незмінним довгі роки.

Ковані французькі балкони

Балкон по праву вважається одним з найбільш ефективних методів перетворення фасаду. Він надає йому презентабельний і розкішний вигляд. Якщо у вашому будинку не передбачено спеціальне місце для балкона, його можна досить швидко спорудити. У цьому випадку варто зупинитися на французькому балкончику. Його монтують за допомогою спеціального кріплення безпосередньо до фасаду будівлі. Що ж це - красива тераса або прикраса невеликих розмірів? Ковані французькі балкони - представляють собою міцні та довговічні конструкції, які відрізняються тим, що монтуються безпосередньо на стіну будівлі і служать для прикраси будинку і доповнення загальної стилістики. Це більше & nbsp; прикраса, оригінальний декор, який підходить для багатоповерхових заміських будинків, котеджів, таунхаусів.

Ковані балконні огородження відмінно поєднуються з цеглою, натуральним і штучним каменем, декоративною штукатуркою. Вони можуть бути прикрашений будь-якими малюнками. Кожен екстер'єр можна успішно доповнити подібними огорожами. Наші майстри готові реалізувати будь-який проект. При його розробці будуть враховані ваші смаки і особисті побажання.

Кування для терас

Огорожа тераси за допомогою кованих виробів - досить поширений прийом, які використовують багато власників заміських котеджів. Ковані грати здатна вирішити ряд завдань:

  • зміна геометрії простору;
  • позначення чітких меж тераси;
  • декорування території;
  • забезпечення безпеки.

Вироби з металу володіють ефектним і презентабельним видом. Вони здатні перетворити будь-яку ділянку. Перераховуючи переваги, варто відзначити високі експлуатаційні характеристики. Вироби мають підвищену стійкість до впливу зовнішніх факторів, тому впродовж тривалого часу вони зберігають свою естетику, не вимагаючи дорогого ремонту або заміни.

Ковані навіси і вхідні групи

Ковані навіси і вхідні групи найчастіше встановлюються на вході в будівлю. Вони дозволять власнику комфортно заходити і виходити з дому в будь-яку погоду, виключають утворення криги, захищають двері і фасад будівлі від негативного впливу зовнішніх факторів. Вироби з кованого металу додадуть будовою завершений вигляд, витончений і привабливий вигляд. Кований навіс по праву вважається самим витонченим, оригінальним і красивим виробом, яке вигідно відрізняється від аналогів надійністю і оригінальним дизайном.

Ковані альтанки

Цікавим і красивим рішенням для будь-якого заміського ділянки стане альтанка, виконана з кованого металу. Вона може мати будь-які розміри, форми і стилістику оформлення. Вибираючи альтанку для заміського будинку або дачі, обов'язково потрібно враховувати стилістику оформлення інтер'єру. Ми здатні втілити в реальність будь-яку ідею.

Ковані альтанки

Ковані альтанки представляють собою легкі ажурні конструкції, які досить часто можна зустріти на ділянках біля заміських будинків і котеджів. Вони стають відмінним місцем для відпочинку на свіжому повітрі. Ажурна коване заповнення конструкцій робить їх стильним елементом екстер'єру.

Якщо ви перебуваєте в пошуку кування для оформлення тераси, пропонуємо вам ознайомитися з готовими варіантами на нашому сайті. Ми також займаємося виготовленням за індивідуальними ескізами. Вони складаються з урахуванням особистих запитів і побажань кожного клієнта. Такі вироби відрізняються оригінальним зовнішнім виглядом і неповторним дизайном.

Зварні металоконструкції

Сварка - це найбільш поширений метод міцного і надійного з'єднання окремих елементів з металу в єдину конструкцію. Зварні металоконструкції знайшли застосування в різних сферах, так як вони поєднують в собі міцність, надійність і естетичність.

Додаткова інформація

Всю додаткову інформацію про продукції, виготовленої з використанням кування, можна отримати, звернувшись до фахівців нашої компанії, що займається виробництвом кованих виробів в Києві. Асортимент, ціни, доставка, терміни виконання замовлення, варіант оплати можна дізнатися у наших фахівців. Слід пам'ятати про те, що вироби ручного кування є унікальними, виготовляються індивідуально і мають високу ціну. Ковані вироби чудово поєднуються з іншими предметами інтер'єру квартири або будинку, але слід враховувати стилістичне оформлення обробки, колір меблів і шпалер.