Вироби з нержавіючої сталі

Вироби з нержавійки в Києві - авторська майстерня Артіль

Сьогодні поряд з виробами з чорної сталі великою популярністю користуються вироби з нержавіючої сталі

. З нержавійки можна виготовити сходи, поручні, козирки, балкони та інші предмети інтер'єру та екстер'єру. Завдяки своїй стійкості до корозії нержавіюча сталь не вимагає забарвлення. Залежно від вимог до зовнішнього вигляду, вироби з нержавійки можуть бути дзеркальної поліровки, шліфовані або сатиновані.

Перила та огородження з нержавіючої сталі

Поручні з нержавіючої сталі можна встановити на маршову, кручені, консольну і інші види сходів з нержавіючої сталі. При цьому огорожу може бути встановлено як з традиційним верхнім, так і з бічним кріпленням. При виготовленні перил та огорож використовують труби круглого, квадратного і прямокутного перерізу.При виробництві перил з нержавіючої сталі використовується аргонно-дугове зварювання. Після зварювання вироби зачищаються абразивами різної зернистості і при необхідності поліруються до дзеркального стану.

Артіль - ексклюзивна авторська меблі з нержавійки в Києві

Нержавіюча сталь добре піддається обробці (полірування, сатинування, матування). І прекрасно вписується в інтер'єр в який не впишеться кування або вироби з чорного металу. Меблі з нержавійки прекрасно поєднується з іншими матеріалами, такими як скло, камінь, дерево.

Які переваги у нержавійки перед іншими видами стали?

Огородження, перила, навіси, меблі з нержавійки в процесі експлуатації піддається постійним контактом із зовнішнім навколишнім середовищем і людського чинника, на відміну від виробів з чорного металу вони не піддаються фарбуванню. Отже, в процесі експлуатації зовнішній вигляд виробів залишається колишнім. На них не утворюється відколів фарби, іржі, або інших дефектів в результаті реакції металу з навколишнім середовищем.

Балкони, огорожі з нержавійки в Києві

Дуже важливою вимогою при виробництві балконів, огорож, козирків, навісів та інших виробів з нержавіючої сталі є вибір марки стали і використовуваних матеріалів

. Основна сталь, які застосовуються при виробництві огорож з нержавіючої сталі це сталь AISI 304 - ГОСТ - 08Х18Н10. Завдяки високому вмісту хрому (Cr) і нікелю Ni на поверхні металу утворюється оксидний шар стійкий до корозії і різний хімічних речовин. Тим самим застосування нержавіючої сталі AISI 304 забезпечує чудовий зовнішній вигляд виробів на довгі годи.Авторская майстерня «Артіль»: професійне виробництво виробів і конструкцій з нержавіючої сталі в Києві.

Поряд з металоконструкціями з так званої «чорної» стали, протягом останніх кількох років величезну популярність придбали вироби з нержавійки. Ключовою особливістю даного матеріалу є його бездоганний зовнішній вигляд, зберігається незмінним навіть після декількох років активної експлуатації. Полірована нержавіюча сталь однаково добре вписується як в екстер'єр, так і в інтер'єр будівель, що підтверджується її активним використанням при оформленні котеджів і будівель адміністративного призначення.

Основні види продукції з нержавіючої сталі, вироблені майстерні «Артіль»:

  • Сходи і поручні;
  • Різні види огороджень;
  • Ворота і хвіртки;
  • Навіси та козирки;
  • Декор.

Всі ці вироби мають вкрай високий ступінь корозійної стійкості. Навіть тривале перебування на відкритому повітрі при найнесприятливіших погодних умов не завдасть їм ніякої шкоди.

Популярні види обробки матеріалу.

Гладке або дзеркальне стан поверхні нержавійки - це лише наслідок її ретельної обробки. Очевидною перевагою такого методу можна вважати здатність до заломлення видимого спектру світла. Навіть громіздкі елементи з такого матеріалу сприймаються як щось невелике і легке. Ідеальна рекомендація для використання в умовах обмеженого простору.

Не менш ефектно виглядає шліфована нержавіюча сталь. Однак вона є повною протилежністю першим варіантом. Її поверхня покрита найдрібнішими спрямованими подряпинами, на дотик створюють ефект приємної шорсткості. Як підсумок: ніяких слідів після зіткнення з чим-небудь здатним залишати забруднення.

Сходи з нержавіючої сталі

Прекрасний варіант облаштування переходу на верхні поверхи. Досить часто зустрічається в різних офісних будівлях, проте не менш популярний і у власників дворівневих квартир, шикарних будинків & nbsp; про котеджів. Сходи з нержавійки легко можна встановити навіть на дерев'яну основу.

Сходові огородження з нержавіючої сталі

Класичний спосіб оформлення вже існуючих сходових конструкцій. Однаково добре підходить для маршових, гвинтових, консольних або будь-яких інших видів сходів. При виробництві перил з нержавійки можуть бути використані труби з круглим, квадратним і прямокутним перетином. Варто зазначити, що у подібних виробів досить високий рівень безпеки. Метал по своїй природі не здатний вбирати будь-які рідини і субстанції, саме тому простого протирання м'якою тканиною, злегка просоченої миючим засобом буде досить для того, щоб з його поверхні були видалені будь-які забруднення.

Поручні з нержавіючої сталі

Поручні з нержавіючої сталі можуть бути як логічним продовженням сходових огороджень, так і повністю самостійною конструкцією. Для додання їм максимальної структурної міцності, всі несучі та декоративні елементи з'єднуються один з одним за допомогою аргонового зварювання. Місця стиків ретельно обробляються і поліруються. Дзеркальна поліровка нержавійки не втрачає свого зовнішнього вигляду, навіть якщо перила використовуються на вулиці, наприклад, на відкритих терасах або балконах. У деяких випадках буде доречно застосувати сталь шлифованную, так як на її поверхні практично непомітні які-небудь забруднення.

Огородження з нержавійки

Даний вид огорож має досить широкий спектр застосування. У приміщеннях адміністративного призначення вони можуть виконувати функцію своєрідних бар'єрів, структурують і напрямних чергу з відвідувачів. Нерідко їх використовують як елемент безпеки, встановленого біля небезпечних ділянок: на самому краю сходового прольоту, біля стін і колон (відбійники). Чи не найпоширеніший, проте не менш цікавий спосіб застосування - огорожу в музеях і галереях. Щось подібне можна зустріти в супермаркетах, в оформленні касових зон.

Ворота з нержавійки

Наскільки б делікатно не виглядала полірована нержавіюча сталь, вона все одно залишається неймовірно міцним і довговічним матеріалом. Саме тому немає нічого дивного в тому, хвіртки і ворота з нержавійки користуються такою неймовірною популярністю у наших клієнтів. Матеріал прекрасно поєднується зі стовпами з червоного або сірого цегли, однак вони не є обов'язковою умовою. Найприємніше тут те, що такі вироби не вимагають абсолютно ніякого догляду. Маючи бажання, ви можете спробувати відполірувати їх, що дозволить конструкції буквально виблискувати.

Козирки з нержавійки

Ідеальний варіант для будівель, які потребують добре оформленої вхідній групі, не передбаченої основним проектом. Труби з нержавіючої сталі дозволять створити міцну і довговічну конструкцію, анітрохи не конфліктуючу з дизайном або кольором фасаду. Якщо козирок накривається листами прозорого полікарбонату або загартованого скла, він стає практично непомітним. Такий хід досить часто можна зустріти в оформленні історичних будівель, архітектура яких має певну культурну цінність.

Крім усього перерахованого вище, козирок з нержавіючої сталі - це ще й найбільш просте рішення. Матеріал настільки самодостатній, що вам навіть не доведеться думати про якогось додаткового декорі. Гладкі відполіровані труби анітрохи не дратують око навіть самого вимогливого спостерігача.

Навіси та вхідні групи з нержавійки

Логічне продовження теми козирків - це навіси і вхідні групи. В даному випадку мова йде про цілком самостійних конструкціях, встановлених відокремлено від будь-яких будівель або прилеглих до них лише однією стороною. Малі архітектурні форми такого типу можуть використовуватися як альтанки або паркувальні місця.

Нерідко вони накриваються загартованим склом, що надає їм просто неймовірний зовнішній вигляд, хоча і позбавляє такої важливої функції, як можливість захисту від сонячних променів. З іншого боку, це анітрохи не заважає видатним архітекторам застосовувати такий прийом при розробці архітектури висоток, де, як відомо, скло є переважаючим матеріалом. Мабуть, його блиск вкрай вдало поєднується з блиском відполірованого металу.

Інші вироби з нержавійки

Всі види виробів і декору з нержавійки повністю зберігають в собі основні властивості матеріалу. Зважаючи на це їх можна успішно застосовувати в найнесподіваніших областях. Наприклад, власники басейнів напевно оцінять можливість замовити сходи з індивідуальним дизайном. Залежно від особистих переваг це може бути як невелика переносна конструкція, так і зафіксований в одній точці спуск. Втім, зустрічаються і куди більш вражаючі приклади. Повністю позбавлена ​​своїх властивостей, що відображають сатинована нержавіюча сталь - це улюблена фактура у виробників меблів. Вона досить брутально для того, щоб не загубитися на фоні інших предметів інтер'єру, але в той же час не виділяється своєю яскравістю і яскравістю. Ідеальне рішення для таких стилів, як мінімалізм, індастріал, а іноді і футуризм.

З упевненістю можна говорити, що тема використання нержавіючої сталі в інтер'єрах квартир або будь-яких інших приміщень ще не розкрита. Використовуючи виробничі можливості нашої майстерні, ви можете втілити в життя свої найсміливіші дизайнерські проекти. Нам вже вдалося попрацювати над створенням неймовірних столів, камінів, шаф і навіть фонтанів. У кожному з цих випадків ми з великою відповідальністю підходили до виконуваних завдань, завдяки чому у наших клієнтів не було абсолютно ніяких претензій до якості отриманих рішень.

Гарантія якості

При розробці і створенні виробів з нержавіючої сталі ми намагаємося максимально відповідально підійти до питання вибору її марки. Найчастіше для роботи береться сталь AISI 304, якість якої забезпечується вимогами досить суворих умов ГОСТу. Високий вміст хрому і нікелю в верхніх шарах металу дозволяє йому успішно протистояти практично всім видам зовнішнього впливу, серед яких можна виділити негативні температури, вологу, а також корозію і хімічних з ую активність багатьох речовин.