Ковані меблі та люстри

Ковані меблі

Ковані меблі. Для терас і балконів, ковані столи зі склом, мармуровою стільницею, ковані дивани та крісла не тільки для альтанок і відкритих патіо у дворі, а й для великих холів і кухонь. Дуже тонке, окремий напрям художньої ковки. Інтер'єри в сучасному стилі лофт, конструктивізм та інші наповнені меблями з металу. Це не тільки столи і стільці. Це і шафи з металу, дивани з металевою основою, столи з дерев'яною або скляною стільницею.

Ковані вироби на протязі тривалого періоду часу використовується при оформленні інтер'єрів, виготовленні домашньої, паркової і садових меблів, огорож, парканів. Майстри ковальської справи виробляли різні предмети меблів і інтер'єру з металу, використовуючи технологію гарячої та холодної ковки, що дозволяє надавати виробам задану форму. В якості сировини використовувалися сталь і кольорові метали.

Класифікація та технологія виробництва.

Вироби можна класифікувати з розбивкою на кілька груп:

  • домашні меблі;
  • ковані паркові меблі;
  • садові меблі;
  • металеві огорожі (сходів, балконів, ділянок, парків);
  • предмети інтер'єру (люстри, бра, декоративні елементи).

Переваги виробів, виготовлених за допомогою кування: Висока міцність, привабливий вигляд, широкий вибір різних дизайнерських рішень. Для додання більш естетичного вигляду виробам, виготовленим методом кування, використовуються: різні види фарб, патинування, чорніння, шпаклівка, грунтовка, герметики, силікони, лаки.

Ковані ліжка.

Компанії, що виробляють ковані ліжка, пропонують широкий асортимент продукції, що має певні характеристики: габарити; форму виробу, конструктивні особливості; тип використовуваного підстави; різновид використовуваного матраца; варіант дизайнерського рішення. Розміри ліжка можуть мати широкий діапазон значень в залежності від замовлення: ширину - від 60 до 230 см; довжину - від 120 до 230 см; При виготовленні кованих ліжок також застосовують деревину, пластик, шкіру, тканини, ПВХ. Підстава ліжка може оснащуватися боковим підйомним механізмом, спеціальним підйомником або мати трансформовану конструкцію. У конструкції підстави передбачена спеціальна виїмка для розміщення матраца з глибиною від 10 до 23 см. Дизайнерське рішення може бути витримано в будь-якому стилі з використанням декоративних елементів, що мають малюнок у вигляді графічних фігур, явищ природи, плодів, листя.

Ковані меблі в стилі лофт і індустріальний вінтаж.

Ковані меблі в будинок в стилі лофт вперше стала проводитися в Сполучених Штатах і представляє напрям, заснований на мінімалізмі і спрощення форм. При оформленні замовлення в майстерні фахівці створять гаму різних предметів інтер'єру, витриманих в стилі лофт: стільці, комоди, люстри, світильники, вішалки в передпокій, обрамлення для дзеркал, ліжка, крісла, столи. Особливо варто відзначити металеві ковані сходи, які використовуються в заміських будинках, і меблі для оснащення барів, кафе, ресторанів, витриманих в єдиному стилі.

Меблі в стилі індустріальний вінтаж

Ковані меблі в будинок в стилі індустріальний вінтаж характерна для 50-х років минулого століття.

Вінтажні меблі

Вінтажна меблі представляє напрямок, в якому поєднуються старовинні і сучасні елементи при оформленні окремих виробів. До сегменту вінтажних меблів також відносяться штучно зістарені предмети. Для таких меблів характерні наступні особливості: унікальність; благородство; оригінальний дизайн; висока якість виконання. При виготовленні вінтажних меблів поряд з металом використовується дерево, тканину, кераміка, натуральна шкіра, підібрані в єдиному стилі і колірному оформленні. Сучасна вінтажна меблі виготовляються на підставі зразків, вироблених в XVIII - XIX столітті. Такі меблі має такі особливості: використовувані матеріали мають приглушений колір; облицювання, поверхня елементів меблів мають сліди «старіння»; в оформленні меблів використовуються декоративні прикраси.

Ковані ліхтарі

Ковані ліхтарі виробляються 2-х типів: настінні; індивідуальні та використовуються для освітлення і прикраси будівель, алей, парків і дачних ділянок. Ковані паркові ліхтарі виробляються за індивідуальним ескізом або із застосуванням готових розробок.

Ковані люстри

Одна з основних родзинок в заміському будинку або квартирі може виступити кована люстра, передає атмосферу, яка панувала в замках і палацах багато століть назад, при цьому ковані люстри з витражем і фьюзингом розкішно виглядають з сучасними предметами інтер'єру, що дає можливість без будь-яких проблем оформити житловий простір. Кована люстра - це світловий прилад, що проводиться за допомогою художнього кування металу. Поєднання вікового досвіду і нових технологій дозволяє майстрам створювати справжні шедеври. Ковані предмети інтер'єру та екстер'єру виготовляються за індивідуальними кресленнями під замовлення.

Кована люстра ідеально комбінується в оформлення з іншими простими кованими виробами. Наприклад, можна поставити на підлогу світильник і ліжко, а завершення композиції стане елегантна кована люстра. Ковані люстри прекрасно поєднуються зі склом і деревом. Догляд за кованими люстрами простий: щоб вона довгі роки радувала красою, необхідно час від часу протирати пил вологою губкою. Тому під час установки завжди продумувати моменти обслуговування.

Для виготовлення кованих люстр використовується: сталь; бронза; мідь. До складу люстри входять такі комплектуючі: підстава для кріплення; цоколі; патрони електричні; розсіювачі; електропроводи. Люстри бувають 2-х типів: підвісні; стельові. Зовнішнє оформлення елементів люстри може бути виконано в різних стилях: прованс, бароко, готичному, модерн. Форма люстр визначається в залежності від виконуваних функцій: фігурні; багатоярусні; багаторіжкові.