Ковані перила та ковані сходи

Ковані сходи, ковані перила і сходові огородження

Одним з найважливіших елементів інтер'єру будинку є сходи. У нерозривному зв'язку з нею знаходиться і ковані перила. Тут прив'язка до виду сходів і її ергономіці є, практично, абсолютною. Виняток з цього - сходи, виготовлені з металу. У такому випадку можливе застосування як класичної схеми, тобто виготовлення сходів на тятиві або на балці, так і "вільні" рішення - такі, як виготовлення огорожі з самонесучим поручнем, конструкції на бильцях, консольно закріплених в стіні щаблях і інших нестандартних рішень. такому випадку.

Ковані перила

Ціна кованих перил залежить від щільності малюнка, складності виготовлення і монтажу. При виробництві кованих перил необхідно враховувати і дотримуватися стандартів по їх виготовленню. Основні показники безпечних кованих перил - це жорсткість, міцність і грамотно прорахована висота металевої конструкції. Рекомендована висота кованих перил і огороджень (для житлових будинків не менше 900 мм а для шкільних установ і дитячих садків висота перил повинна бути в межах 900-1200 мм). Маючи великий досвід у виробництві кованих перил в Києві ми виготовляємо безпечні, зручні і красиві ковані огорожі. Замовити ковані перила в Києві Ви можете зателефонувавши нам або написавши на електронну пошту.

Ковані огородження

Уже на етапі проектування виробу потрібно мати повне уявлення про те який матеріал буде використовуватися при її обробці. Дерев'яні проступи і подступенка диктують необхідність виготовлення кріплень, які дадуть можливість встановити кована огорожа таким чином, щоб виключити можливість пошкодження столярних виробів. Ми часто проізвокім монтаж кованих перил на мармурові або гранітні сходи.

Важлива особливість кожної сходи - спосіб її кріплення. Він може бути верхнім, тобто кріпленням на проступить, або бічним, тобто кріпленням огорожі до косоуру сходи. Поручень кованої огорожі може бути виконаний зі спеціального металевого профілю, що часто застосовується для зовнішніх огороджень або іншим, як то дерев'яним, мармуровим, латунних. У всіх випадках потрібно враховувати необхідність того, що кований поручень повинен бути встановлений надійно і акуратно.

Ковані перила в стилі Бароко - потужні, насичені пишними елементами, квітами і акантовими листами. Ковані перила в стилі Модерн - пластичні, легкі, переважно з характерним рослинним малюнком. Багато дизайнерів і архітектори останнім часом звернули увагу на стиль арт-деко. Це дало новий поштовх для розвитку кування і відкрило нові горизонти для творчості художників по металу. Сучасний дизайн інтер'єрів та екстер'єрів гармонійно вписує огорожі сходів з включеннями вітража, з тонуванням і вифарбовування елементів ковки золотом. Зовнішні та внутрішні сходи. Огородження з литими латунними елементами Grand Forge.     

Ковані сходи і перила в Києві

Кування є одним з найбільш складних видів обробки металу, завдяки якому можна зробити простір функціональним, а також облагородити і декорувати інтер'єр. Красиві ковані перила, здатні підкреслити і прикрасити інтер'єр заміського будинку, котеджу, двухуровновой квартири.

Стильні ковані сходи можна використовувати в будь-якому приміщенні, незалежно від дизайну інтер'єру, оскільки сучасні технології виробництва і майстерність фахівців дозволяють створювати справжні шедеври для будь-якого напрямку. Головною перевагою, яким володіють ковані перила, є те, що вони завжди привертають до себе увагу. Це обумовлено унікальними можливостями і витонченою формою, в кожному елементі якої проглядається творча задумка художника. Це можуть бути ковані перила з сухозлітним золотом, кручені перила з ажурними елементами декору, зображеннями птахів і тварин, ніжні пелюстки квіток і візерунки з усіляким рослинним орнаментом. Всі перераховані вище елементи, створені методом кування, розкажуть про вишуканий смак господаря і розставлять акценти як в приміщеннях, так і на прибудинковій території.

Завдяки можливостям сучасної металообробки сходи на другий поверх стане гідною прикрасою екстер'єру або інтер'єру, а надійні і красиві ковані перила доповнять загальну концепцію і задумку дизайнера, оскільки за допомогою кування майстер зможе зробити конструкцію одночасно повітряної і величної. Різноманітність візерунків, технік і стилів дозволить виготовити ексклюзивне, самобутнє і гармонійне виріб.

Серед основних переваг кованих перил, сходів і всіляких огорож варто відзначити зносостійкість, розкішний зовнішній вигляд, ергономічність, простоту догляду і експлуатації.

Ковані перила в Києві

Відмінний варіант для тих будинків, власники яких цінують індивідуальність, затишок, добротність, а також вишуканість в деталях. Виготовляючи ковані перила під замовлення, ми враховуємо всі побажання і вимоги замовника, архітектора і дизайнера до оформлення, щоб цей конструктивний елемент став логічним і гармонійним доповненням до сходів або ганку. Такі вироби вражають різноманітністю варіантів художнього виконання.

Ковані перила - це металеві огородження для сходів і балконів. За нормами майже кожна сходи повинна мати перила висотою близько метра. Вони потрібні не тільки для того, щоб допомагати спуститися і піднятися, але і забезпечують безпеку при цьому. Ковані перила впевнено лідирують серед всіх можливих варіантів. Кування - це завжди надійність, краса і стійкість до будь-яких пошкоджень. Вибравши такий варіант, ви точно не помилитеся, так як перила є частиною огорожі, важливо, щоб вони були зроблені з одного матеріалу. Одним з кращих для цього є метал. Якщо оформити сходи, огородження та перила в одному стилі, це буде дуже вишукано і стильно виглядати, так як ковані вироби зараз дуже популярні. Ковані перила відмінно виглядають, не залишають скалок на руках, надійно захищають. Ковані перила легко підібрати під стилістику і архітектуру будинку, тому вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Від складності декору кованих перил залежить і ціна: адже чим малюнок складніше, тим дорожче буде виріб. Однак завжди є можливість підібрати декор на будь-який смак, так як асортимент і вибір на сьогодні досить широкий. Крім того, зробити декор перил можна і за власним ексклюзивним ескізу. В такому випадку у вас буде виріб з неповторним дизайном, що значно підвищить естетичну привабливість всього будинку. Перила з кування стануть справжньою окрасою вашого будинку - адже, як відомо, деталі вирішують все. Найчастіше ковані перила встановлюються в приватному будинку, де вони виконують не тільки декоративну, але і функціональне завдання, забезпечуючи безпечне переміщення між поверхами.

Ковані сходові огорожі

Завдяки величезній різноманітності фактур і форм, а також високої міцності, надійності й естетичності, шикарні ковані огорожі перевершують всі інші аналогічні конструкції, виготовлені іншими методами.

Ковані перила, незважаючи на свій вишуканий вигляд, відрізняється високою міцністю і довговічністю. Найчастіше при виготовленні таких огорож використовуються різноманітні художні стилі, що дозволяють продемонструвати респектабельність, хороший смак і заможність господаря будинку. А поручні, балясини і перила стануть прекрасним доповненням до загального дизайну інтер'єру, оскільки в їх виготовленні можливо розставляти декоративні акценти, що підкреслюють красу і стиль всього простору.

Досвід майстрів і пластичність металу при високих температурах дозволяє створювати вишукані візерунки будь-якої складності, якими можна буде прикрасити не тільки простір класичного інтер'єру, але і сучасного приміщення з модним оформленням в будь-якому стилі, будь то модерн, прованс або хай-тек. Важливо, щоб перила були міцними і стійкими, так як на них буде надаватися значне навантаження.

Ковані гвинтові сходи

У сучасному інтер'єрі гвинтові ковані сходи зустрічаються досить часто.Іх головною перевагою є економія корисного простору. Саме ця характеристика вплинула на те, що дані види сходів встановлюються в сучасних дворівневих квартирах. Їх конструкція настільки компактна, що її можна встановити навіть в найменшому приміщенні, адже при необхідності можна використовувати для установки не більше півтора метрів квадратних корисної площі.

Звичайну сходи маршового типу на такій маленькій площі розмістити неможливо, оскільки кут нахилу в цьому випадку буде надмірно великим, а експлуатаційні характеристики конструкції - нікчемними. Саме тому в умовах малогабаритних дачних будиночків і житлових просторів з декількома рівнями ковані сходи гвинтового або полувінтовие типу користуються такою величезною популярністю.
Крім корисних експлуатаційних характеристик, варто виділити естетичність гвинтових кованих сходів ,. Такий елемент, безсумнівно, стане гідною прикрасою будь-якого приміщення, особливо якщо при його створенні будуть використані різноманітні ковані елементи, що відповідають загальному стилю. При бажанні можна замовити ковану сходи на тятиві, маршові, консольну або на бильцях.

Ковані маршові сходи

Найбільш затребуваний і класичний варіант сходової конструкції, який ідеально впишеться в будь-яке приміщення, де є другий поверх. Головною перевагою таких сходів є безпека і зручність експлуатації. Такі рішення прості у виготовленні, хоча при наявності великої кількості декоративних кованих елементів створення сходів зажадає значних зусиль і професійного творчого підходу. Такі конструкції будуть добре виглядати в житлових будинках, а також в інтер'єрі приміщень комерційного призначення.

Фахівці рекомендують для житлових інтер'єрів не використовувати більше 15 ступенів, оскільки, в іншому випадку, підйом буде віднімати багато сил і доставляти дискомфорт. Якщо планування приміщення передбачає наявність більшої кількості ступенів, тоді необхідно ділити марш за допомогою майданчика на кілька частин. Самі конструкції маршових кованих сходів можуть бути з поворотами або прямими, і незважаючи на уявну простоту сходових прорізів маршового типу, вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр і красиво виглядають.
Єдиний нюанс, який потрібно враховувати при замовленні такої конструкції - великі габарити. Через великих розмірів такі конструкції частіше встановлюються в просторих приміщеннях.

Ковані сходи на больцах

Конструкція, самонесучого типу в більшості випадків називаються больцеві сходи. Їх головною перевагою є незвичайний і легкий зовнішній вигляд. При першому ж погляді на такий виріб здається, ніби сходинки зависли в повітрі, так як внизу їх ніщо не тримає. Але насправді вона фіксується бічною частиною до стіни, яка і виконує завдання несучого елемента.

Серед основних переваг сходи больцеві типу варто виділити наступні:

  • довговічність;
  • ідеальне поєднання з інтер'єрами, виконаними в різних стилях;
  • великий вибір модифікацій;
  • зручність експлуатації, особливо якщо оформити сходи надійними кованими поручнями;
  • високий рівень надійності і міцності;
  • гарний зовнішній вигляд.

Ковані консольні сходи

Консольні ковані сходи користуються величезною популярністю в сучасному будівництві та дизайні. Конструктори використовують різні сучасні технології для того, щоб проектувати такі сходи різної форми, а талановиті майстри майстерно оформляють їх красивими кованими елементами декору. Завдяки такому поєднанню сходів виходять функціональними, стильними і красивими.
Такі конструкції стали особливо популярними серед сучасних дизайнерів, оскільки дозволяють створювати оригінальні та цікаві інтер'єрні рішення з відмінними експлуатаційними характеристиками. Крім того, їх популярність обумовлена ​​їх візуальної легкістю, що дуже важливо для багатьох приміщень, де присутність огрядних варіантів буде недоречним. Використовуючи такі сходи, можна зробити приміщення більш респектабельним і статусним.

При виборі такої конструкції варто враховувати, що для її установки потрібно надійна і міцна стіна, яка буде здатна витримати не тільки вагу самих сходів з кованими елементами, але і експлуатаційну навантаження.

Перегляньте фото всіх вищеописаних варіантів кованих перил в галереї, щоб гідно оцінити красу і оформлення кожного і підібрати найбільш оптимальне рішення.

Металеві сходи

Основні типи металевих сходів - це сходи ламаною косоуре або ступеневу косоуре, сходи на центральному косоуре, консольні сходи, сходи на бильцях. Вони виготовляються з використанням профільних труб квадратного або прямокутного перерізу.

Перед виготовленням металоконструкцій дуже важливо грамотно прорахувати його конструктив і знайти компроміс між зовнішнім виглядом, використовуваними перетинами матеріалів і зручністю експлуатації. Для правильного проектування, розрахунку жорсткості та виготовлення металевих сходів необхідно розуміння аж до дрібниць. Її несуча частина повинна бути жорсткою не залежно від обраного типу. Якщо металеві сходи в подальшому не буде зашивати деревом або іншими матеріалами, то всі сполучення, стики, зварювальні шви повинні бути зачищені і доведені до досконалості, тоді її зовнішній вигляд буде доставляти радість і естетичну насолоду власнику.

Перевага металевих сходів перед іншими видами полягає в тому, що її можна швидко виготовити і змонтувати, метал не виглядає громіздким і при цьому має достатню жорсткість. Такі сходи замовляють в квартири з першого на другий поверх, в таунхаус, і в приватні будинки. Наш спосіб виготовлення і монтажу сходів дозволяє тимчасово демонтувати сходи після її установки для проведення оздоблювальних робіт і мінімізує слюсарно-зварювальні роботи на об'єкті. В процесі виготовлення металевих сходів ми передбачаємо місця кріплень майбутніх перил та сходів. Після фінального монтажу вся сходи виглядає єдиним цілим.

Замовити металеву драбину Ви можете зателефонувавши нам.