Ковані ворота та ковані хвіртки

Ковані ворота і хвіртки в Києві.

Архітектура. Стиль. З цього починається розуміння того, які ворота вписуються в архітектурний стиль будинку, котеджу або комплексу будівель. Ворота - це, з одного боку початок, а з іншого - продовження архітектурних рішень.

Стилістка і конструкція кованих & nbsp; воріт, як і всіх виробів художньої ковки, визначається містобудівним оточенням і архітектурними характеристиками прилеглої забудови. Існує два види кованих воріт - орні і відкоти. Секційні ворота, відриваються "вгору", практично, не використовуються як в'їзні. При проектуванні і виготовленні кованих воріт і хвірток ми дотримуємося простих і зрозумілих нам і замовникові правил: ворота повинні бути красивими, практичними та функціональними. Більшість воріт, які доводиться проектувати і виготовляти, є "непрозорими". З'являється, так звана, "зашивання" воріт і хвірток. Залежно від стилістики це може бути сталевий лист, пофарбований в колір воріт, дерево, скло, полікарбонат, лист поліестер. Наявність і властивості матеріалу "зашивання" часто визначає конструктивні особливості воріт. Для того, щоб зашиття можна було легко встановлювати і обслуговувати в конструкції воріт передбачається можливість повного демонтажу матеріалу зашиття без використання зварювальних робіт і без необхідності підфарбовувати ворота. Багаторічний досвід говорить про те, що це рішення, хоча і ускладнює процес виготовлення, є правильним.

На всіх етапах виготовлення особливу увагу звертаємо на антикорозійну стійкість вироби. Окремі елементи воріт під час збирання і ворота цілком обробляються спеціальними грунтами з вмістом цинку. Всі "слабкі" місця перед фарбуванням обробляються герметиками, а потім прогрунтовивают вручну. Для фарбування використовуються, переважно, фарби Dr. Ferro, Tikkurila, які володіють підвищеною стійкістю до корозії і механічних впливів. Комплектуються ворота механічними засувами, упорами, вушками під навісний замок. У більшості випадків на хвіртку встановлюється електро-механічний замок. При необхідності, на орні і відкоти ворота встановлюється автоматика. Останнім часом це, переважно, фурнітура та приводи воріт виробництва італійської фірми CAME. Особливу увагу приділяємо такого важливого етапу, як установка воріт і хвірток. Ковані ворота і хвіртки від майстерні "Артіль" в Києві.

Ансамбль з воріт і хвіртки - це не тільки зручний спосіб входу на присадибну територію, але ще і "особа" всіх розташованих там будівель. Саме ці вироби стануть першим, що побачить будь-який відвідувач вашого будинку. Чи не приділити максимум уваги їх стилістиці та естетиці було б великою помилкою.

Найкраще, що сьогодні можна знайти в продажу - це, звичайно ж, ковані ворота і хвіртки, створені за індивідуальним замовленням. Авторська майстерня "Артіль" з радістю надасть вам свою допомогу в цьому питанні, з властивою для нас акуратністю і уважністю до деталей. Ми подбаємо про те, щоб результат нашої роботи перевершив всі ваші очікування.

Нам однаково добре вдаються як конструкції з традиційним механічним принципом відкривання, так і ковані ворота з автоматикою. Переконатися в цьому можна, вивчивши наше портфоліо, де представлена деяка частина вже виконаних замовлень. Наші шикарні ковані ворота і хвіртки обов'язково переконають вас прийняти правильне рішення.

Ковані ворота в Києві.

На сьогоднішній день існує два основних види кованих воріт - відкатні та розпашні. Саме вони найчастіше встановлюються для в'їзду на обгороджену територію. Говорити про перевагу одного варіанта над іншим буде не зовсім коректно, адже кожен з них має певні переваги. Так, відкатні ковані ворота можуть допомогти вам заощадити чимало корисного простору перед воротами, адже для їх повного розкриття практично не потрібно місця. З іншого боку, розпашні ковані ворота краще використовувати в тих випадках, де відкатні ворота поставити просто неможливо через відсутність збоку місця для з відкату. Зовні відкатні та розпашні ворота можуть виглядати абсолютно ідентично, особливо якщо приділити належну увагу їх дизайну та декору. Якщо ви ще не визначилися в своєму виборі, ми з радістю допоможемо вам у цьому. Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і дайте знати про свої побажання. Розкішні ковані ворота - це наша професія.

Ковані хвіртки.

Там, де є в'їзд для автомобілів, обов'язково повинен бути вхід і для пішоходів. Ковані хвіртки користуються у наших клієнтів не меншою популярністю. Найчастіше їх дизайн доповнює дизайн воріт. Якщо дизайн присадибної ділянки або архітектура вашого будинку вимагає якогось особливого підходу до виробництва воріт & nbsp; хвіртки, ми з радістю запропонуємо Вам свої варіанти дизайну воріт і хвіртки.

Кілька причин поставитися до вибору хвіртки з усією відповідальністю:

Як правило, в'їзд на приватну територію дозволений лише найближчим друзям і знайомим, а значить, всім вашим гостям доведеться проходити через хвіртку;
Проїзд від воріт веде зазвичай до гаражу або стоянці, тоді як доріжка від вхідних дверей впирається в хвіртку. Іншими словами, виходячи з дому, перше, що ви будете спостерігати - це зовнішній вигляд Ваших воріт і хвіртки.
На сьогоднішній день нам вдалося реалізувати в досить значній кількості проектів, пов'язаних з проектуванням та виготовленням кованих воріт як для приватних клієнтів, так і різних організацій. Говорити про те, що ми завжди уважно стежили, щоб якість використовуваних матеріалів при реалізації цих замовлень було на найвищому рівні, напевно, немає сенсу. Тим часом нам вдалося придбати досить унікальний досвід, яким ми з радістю поділимося зі своїми замовниками. Цілком можливо, що наведена нижче інформація розвіє ваші сумніви щодо якихось спірних моментів.

Ковані відкатні ворота.

При установці кованих воріт дуже фажно вибрати відповідну і якісну фурнітуру учітвая вага і габарити воріт. Якщо ворота встановлені правильно, то подальша їх експлуатація буде доставлятьтолько задоволення.

Ковані розсувні ворота.

При установці орних воріт дуже важливо правильно підготувати місце під орні ворота. Грамотне бетонування стоєвих під ворота забезпечить правильну і безпробленую роботу воріт при будь-яких погодних умовах.

Сукупність практичності і стилю - це чи не найкраще визначення для кованих воріт від нашої майстерні. Вони надійно захистять ваше майно від зазіхань зловмисників, підкресливши і прикрасивши при цьому естетику його екстер'єру. Не сумнівайтеся, ексклюзивні ковані ворота обов'язково виправдають всі ваші очікування.

Ковані ворота каталог.

Каталог кованих воріт від майстерні Артіль. У нашому каталозі кованих воріт представлені ворота на будь-який смак, різного розміру, дизайну, компонування і різного цінового діапазону. Якість воріт виготовлених нашій майстерні будь-якого сегменту і класу завжди на найвищому рівні! Завдяки величезному досвіду все ковані ворота служать нашим клієнтам довгі роки. Наші ковані ворота не залишать Вас байдужим.