Статті

Ковані перила по праву вважаються головною прикрасою не лише сходів, а й самого будинку.
Саме на зовнішньому вигляді сходів дизайнер, архітектор або господар будинку можуть зробити основний акцент при проектуванні інтер'єру або екстер'єру.

Ковані перила з балясинами зараз дуже популярні. Багато виробників кованих перил використовують ковані або литі балясини як заповнення полотна сходового огородження. Ковані балясини на сходах виглядають не менш красиво, ніж класична кування. Вони відмінно компонуються практично на будь-якому типі сходів.

Кованые ворота в Киеве

Після завершення будівельних робіт власники заміських будинків і котеджів приступають до оформлення присадибної ділянки. У питаннях оформлення приватної території власники прагнуть проявити власну індивідуальність і неповторність. З цим завданням якнайкраще впораються ковані ворота. Вони відрізняються міцністю і надійністю, тому стають захистом від несанкціонованого проникнення на приватну територію, крадіжки і псування майна.

Перила - це огорожі для сходів і балконів. Ковані металеві перила, виготовлені в техніці художньої ковки, це ще і стильний декор. Вони поєднують в собі елегантність, витонченість і презентабельність. При фарбуванні кованих перил для інтер'єрів дуже часто використовуються світлі тони. Вибір колірного рішення для огорож безпосередньо залежить від стилістики оформлення всього приміщення.

Ковані гвинтові сходи прекрастно вписалася в загальний інтер'єр заміського будинку. Ковані сходи виконана в чорному кольорі із застосуванням технології золочення. Нанесення сусального золота на акантові листя надає даному сходовому огорожі неповторний зовнішній вигляд. На сходовому огородженні встановлено дерев'яний поручень, який підкреслює всю красу і розкіш даного інтер'єру.

Pages